%title% %sep% %sitename%

OXYGEN THERAPY SLEEPING MASK

ANTI – STRES – HIDRATUES I THELLË – RIGJENERUES

2 OZ / 50ml / Prodhuar në Zvicër / @agestop.ch


LLOJI I LËKURËS: e ndjeshme, e kombinuar, normale, e thatë
TEKSTURA: maskë e pasur me krem mëndafshi – me perthithje të shpejtë
PËR LËKURA QË KANË: thatësi, të lodhura, lëkura pajetë
SHUMË I MIRË PËR: lëkurë të lodhur të dehidratuar që ka nevojë për gjallëri brenda natës
APLIKIMI: aplikojeni brenda natës me vete ose pas kremit të fytyrës
E RËNDESISHME: – mund të përdoret edhe gjatë ditës si krem intensiv dite – mund të përdoret rreth zonës së syve dhe nën make up


PËRFITIMET KRYESORE:

 • Jep hidratim të vazhdueshem
 • Përmirëson qëndrueshmërinë dhe zhdërvjelltësinë e lëkurës
 • Menjëherë dhe dukshëm rrit elasticitetin e lëkurës
 • Dukshëm ndihmon në uljen e rrudhave të thella dhe vijave të holla
 • Promovon lëkurë dukshëm më të re
 • Zbeh shenjat e lodhjes, stresit dhe mungesës së gjumit
 • Teknologjia Bio-Oksigjen jep rrezatim të dukshëm
 • Përmirëson funksionin natyror të barrierës së lëkurës

79.00

(11 shqyrtime nga klientë)

Oxygen Therapy Sleeping Mask është trajtim rrezatues me shumë detyra që punon për të forcuar, ngritur, permirsuar dhe lëkurë të lëmuar duke rivendosur shkëlqimin rinor të lëkurës dhe tonin e lëkurës.

Mundësuar nga një bashkim unik i Bio Oxygen Complex, Bio Energy Mineral Complex dhe Swiss Dermal renewal Complex – Oxygen Therapy Sleeping Mask ofron hidratim intensiv, shkëlqim dhe lëkurë dukshëm më të re brenda natës dhe pas vetëm 1 aplikimi.

Mekanizmat e vetë-rregullimit të lëkurës mbështeten nga Acidi Hyaluronic dhe Swiss Plant Stem Cells, vitaminat C + E.

Niacinamide ndihmon në rivendosjen e lëkurës së dëmtuar dhe zvogëlimin e shfaqjes së shenjave, si dhe zvogëlon në mënyrë dramatike linjat dhe rrudhat ekzistuese, duke parandaluar formimin e rrudhave të reja dhe papërsosmëritë

Rezultatet janë të dukshme pas përdorimit të parë dhe kumulative me përdorimin e vazhdueshëm.


Për shkëlqim brenda natës:
– aplikojeni pas kremit të fytyrës për rezultate që japin hidratim të lëkurës
Si hap fillestar:
– aplikoni si një hap të fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës para make up
Për një hidratim, riparim dhe shkëlqim maksimal:
– aplikoni si një hap i fundit i gjithë rutinës suaj


TIPARET KRYESORE:

Kompleksi Bio Oksigjen: Active Hydro Carbon, Hyaluronic Acid, NIacinamide, Vitamins C + E, Centella Asiatica Extract, I japin efektivisht lëkurës lagështi të thellë, duke rritur imunitetin e lëkurës dhe duke mbrojtur funksionin e barrierës së lëkurës nga ndotja ditore

Kompleksi Bio Energy Mineral: Ekstraktet gjysmë të çmuara të Gurit Peridot (Oli`Vine) dhe ekstrakte të bimëve detare sigurojnë energji dhe vitalitet intensiv për të rinovuar ndjeshëm dhe zbutur lëkurën brenda natës

Kompleksi Dermal Renewal: një kompleks i avancuar anti-plakje që përmban wiss Snow Algae dhe Swiss Plant Stem Cells – provuar klinikisht që rinovon dukshëm pamjen e lëkurës duke ulur thellësinë e rrudhave, duke rritur shkëlqimin dhe duke zvogëluar pamjen e lodhur për një pamje të freskët.

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates


Aqua, Caprylic/Capric triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isododecane (Active Hydrocarbon), Sodium Chloride, Olivine Extract (Oli’’Vîne™ bio-mineral complex – Peridot stone), Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract (Alpine Rose Stem Cells), Crambe Maritima Extract (Marine plant), Leontopodium Alpinum Extract (Edelweiss Extract), Coenochloris Signiensis Extract (Snow Algae Extract), Ethylhexylglycerin, Centella Asiatica Leaf Extract, Sodium Hyaluronated-alpha tocopherolNiacinamideL-Ascorbic Acid, Isomalt, Lecithin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citric Acid, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, CI 42090, Dimethicone Crosspolymer, Parfum

11 shqyrtim për OXYGEN THERAPY SLEEPING MASK

 1. Ornela

  Kam pothuajse nje vit që e perdor masken Oxygen dhe me eshte pershtatur me se miri. Shikoj nje reduktim te rrudhave, pa permendur pastaj freskine dhe butesine qe i jep lekures. Plotesisht e rekomanduar

 2. Irisa

  E adhuroj freskine qe i jep lekures

 3. Jehona

  O zot mrekulli esht

 4. Igballe behrami

  Kam dy vite e gjysm qe perdori agestop dhe jam pafundesisht e knaqur sidomos me oxygen therapy peptide complex swiss glow dhe nektar fytya ime shkelqen eshte e nhrehur dhe e lemuar thjesht dashuri

 5. Adriana

  Jam e kënaqur plotësisht. Fytyra ime rrezaton çdo mëngjes Pas aplikimit të produktit!

 6. Elda

  I jep lekures rigjallerim , freski ,redukton rrudhat dhe rrathet e zeza poshte syve
  Fytyra ime eshte falenderuese per kete maske .

 7. Anduela

  Maska me e mire deri me sot! Freski butesi shkelqim ..e pazevendesueshme per lekurat e kombinuara!

 8. Hanife

  Efekti i tij verehet qe ne perdorimin e pare, e hidraton thelle dhe freskon lekuren time.

 9. Jejlan

  Dashuri ne shikim te pare

 10. Jejlan

  Dashuri ne shikim te par

 11. Jejlan

  Butesi,freski elestacitet diqka me e mir per fetyren❤️

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart