%title% %sep% %sitename%
Sale!

CAVIAR INTENSIVE RECOVERY SLEEPING MASK

HIDRATUES – USHQYES – RESTAURUES


LLOJI I LËKURËS: e thatë, shumë e thatë
TEKSTURA: formule e pasur me xhel dhe vaj
PËR LËKURA QË KANË: dehidratim, vija & rrudha, lëkure e varur
SHUMË I MIRË PËR: llojet e lëkurës së thatë, shumë të thatë
APLIKIMI: aplikojeni vetë brenda natës – largon indet e tepërta


E RËNDESISHME:
– i përshtatshëm përreth zonës së syve
– perfekt për klimat e ftohta
– mund të aplikohet çdo natë
– aplikojeni sa herë që lëkura ndihet shumë e thatë dhe / ose pajetë


PËRFITIMET KRYESORE:

 • Jep hidratim të vazhdueshem me Ekstrakt Caviari
 • Përmirëson elasticitetin dhe tonin e lëkurës me Algat e Bores Zvicerane
 • Rrit fleksibilitetin e lëkurës me 2 lloje të Acidit Hyaluronic
 • Promovon në mënyrë të konsiderueshme lëkurën me pamje të re me Red Algae Extract
 • Përmirëson funksionin natyror të barrierës së lëkurës me vitaminat C dhe E
 • Largon rrudhat e thella dhe linjat e imëta me 2 peptide të fuqishme: Matrixyl 3000®️ dhe Argireline®️

60.00

(2 vlerësime nga klientë)

CAVIAR INTENSIVE RECOVERY SLEEPING MASK, eshte nje trajtim luksoz anti-age i cili rrit sintezën e kolagjenit të lëkures tuaj me ekstrakte kaviari ultra ushqyes, acide hialuronike të masave të vogla e të mëdha dhe një përzierje e Matrixyl 3000 dhe peptide Argireline, me efekte të fuqishme anti-age dhe ngritje të lekurës.
Tejet i pasur dhe me teksturë të butë, do të shkrihet në lëkuren tuaj dhe do të ndjeni menjëherë efketin e tij në shkëlqimin dhe zbutjen e lëkurës.

Zgjohuni në mengjes me lëkurë më të butë, më të tendosur dhe më të hidratuar.


Si të përdorni:
Aplikoni pas kremit 24H Multi Peptide për fytyrën – (për lloje të lëkurës normale deri te shumë të thata)


TIPARET KRYESORE:
Swiss Snow Algae Powder – CAVIAR extract – ( high & low weight ) Hyaluronic Acid – Red Algae Extract – Matrixyl 3000®️- Argireline®️– Panthenol – Yeast extract -Vitamins C + E.

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates INCI: Water (Aqua) Dimethicone, Glycerin, Squalene, Sorbitan Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Jojoba Esters, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycoproteins, Chondrus Crispus (Red Algae extract), Caviar Extract, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7(Matrixyl 3000®️), Acetyl Hexapeptide-8 (Argireline®️) Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiales, Panthenol, Disodium EDTA, Sodium hyaluronate SLMW(super low-molecular-weight), Hydrocupropyl Cyclodextrin, Propylene Glycol, Algin, 1,2-Hexanediol, Yeast (Faex) Extract, Coenochloris Signiensis Extract (Swiss Snow Algae), Sodium hyaluronate HMW(high-molecular-weight), Hydrogenated Lecithin, L-Ascorbic Acid (vitamin C), D-Alpha Tocopherol (vitamin E), Ethylhexylglycerin, Polysorbate 60, Glyceryl Stearate, Fragrance (Parfum) Linalool, Limonene, Phenoxyethanol, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, CI77499.

2 vlerësime për CAVIAR INTENSIVE RECOVERY SLEEPING MASK

 1. P.A

  Mrekulli per lekure te that

 2. Doruntina

  Super hidratues, fytyra shkelqen.

Shtoni një vlerësime

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart