%title% %sep% %sitename%
Sale!

CERASILK LUXURY OIL CONCENTRATE

USHQYES – HIDRATUES INTENSIV – RIPARUES
@agestop.ch


LLOJI I LËKURËS: e thatë, shumë e thatë
TEKSTURA: eliksir i pasur dhe ushqyes me vaj
PËR LËKURA QË KANË: dehidratim, vija & rrudha
SHUMË I MIRË PËR: llojet e lëkurës normale, të thatë, shumë të thatë
APLIKIMI: aplikoni – ditë / natë para kremit 24H për fytyrën


E RËNDESISHME:
-i përshtatshëm përreth zonës së syve
-mund të përdoret gjatë shtatzanisë
-mund të aplikohet para make up
-pa silikone, paraben


PËRFITIMET KRYESORE:

 • Përmirëson butësinë e lëkurës me mëndafsh te hidrolizuar
 • Përmirëson qëndrueshmërinë dhe tonin e lëkurës me Vitaminat C + E
 • Jep lagështi të vazhdueshme me vajra të pasura me antioksidant të çmuar
 • Promovon lëkurë dukshëm më të re me Swiss Edelweiss Stem Cells
 • Lëmon rrudhat e thella dhe vijat e holla me kompleksin iActiveCeramide – 5 ceramide

60.00

(2 vlerësime nga klientë)

CERASILK THERAPY është një koncentrat intensiv i pasuruar me nje kombinim unik te vecantë antioksidues dhe të pasur vajrash bimorë, vitaminës C, dhe qelizave burimore të Edelweiss.

Mundësuar nga kombinimi i iActiveCeramide i shkrirë me mëndafsh të pastër të hidrolizuar, ndihmon lëkurën të ruajë pengesën e saj natyrore të lagështisë dhe të rifitojë pamjen rrezatuese dhe të rigjallëruar duke siguruar hidratim intensiv.

CERASILK THERAPY përfshin një kombinim ultra rigjallërues iActiveCeramide të 5 qeramideve thelbësore të pranishme në lëkurën e njeriut të cilat ndihmojnë në mbrojtjen dhe rihidratimin e lëkurës duke formuar një shtresë mbrojtëse që parandalon humbjen e lagështirës.

CERASILK është një trajtim i fuqishëm i cili ndihmon për të ulur dukshëm pamjen e lëkurës së moshuar, të thatë dhe të dehidratuar, duke ndihmuar në rivendosjen e një pamjeje plot jetë duke garantuar hidratimin e lëkurës.


TIPARET KRYESORE:
Hydrolized Silk + Vitamina C & E
Kompleksi Swiss Edelweiss Stem Cells
Përzgjedhja e vajrave të pasura me antioksidant të çmuar
iActiveCeramide complex, 5 ceramide esenciale thelbësore të pranishme te njeriu.

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates


INCI: Prunus Amygdalus Dulcis ( SWEET ALMOND ) OIL, C10-18 Triglycerides, ARGANIA SPINOSA KERNEL
ARGAN ) OIL, Silica, AMARANTHUS CAUDATUS ( AMARANTH ) SEED OIL, Ceramide EOPCeramide NSCeramide NPCeramide ASCeramide AP, Cholesterol, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Stearate, Sucrose Distearate, Propylene Glycol, PASSIFLORA EDULIS ( MARACUJA ) SEED OIL, TETRAHEXYLDECYL ASCORBATE ( VITAMIN C ), SQUALANE, Rose Flower Oil, Helianthus Annuus ( SUNFLOWER) Seed Extract, Leontopodium Alpinum Leaf Cell Extract ( EDELWEISS STEM CELLS ), Oenothera Biennis Oil ( EVENING PRIMROSE Oil ), Ethylhexyl Cocoate, Vitis Vinifera ( GRAPE ) Seed Oil, Persea Gratissima ( AVOCADO ) Oil, HYDROLYZED SILK, TOCOPHERYL ACETATE ( VITAMIN E ), Parfum (Fragrance), Limonene, CI 26100

2 vlerësime për CERASILK LUXURY OIL CONCENTRATE

 1. Qefsere

  Produkt qe besoj se lekura ime esht ndje si mbretresh .

 2. Hanife

  Shpetimi per lekuren e thate me tendenc per rrudhosje eshte Cerasilk Luxury

Shtoni një vlerësime

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart