%title% %sep% %sitename%

SWISS SNOW ALGAE ESSENCE

FRESKI – HIDRATIM – RIGJENERIM

3.7 OZ / 110ml / Prodhuar në Zvicër / @agestop.ch


LLOJI I LËKURËS: të gjitha llojet e lëkurës
TEKSTURA: essence hidratuese e butë – perthithje e shpejtë
PËR LËKURA QË KANË: thatësi, lëkurë e lodhur, lëkurë e pajetë
SHUMË E MIRË PËR: infuzion ditor të lëndëve ushqyese thelbësore
APLIKIMI: aplikoni ditën dhe natën pas pastrimit
E RËNDESISHME: hapi i pare për maksimizimin e përformances së produkteve të tjera


PËRFITIMET KRYESORE:

 • Përmirëson qëndrueshmërinë e lëkurës
 • I jep energji lëkurës tuaj
 • Jep hidratim të vazhdueshem
 • Rrit zhdërvjelltësinë e lëkurës
 • Përmirëson funksionin natyror të barrierës së lëkurës
 • Rrit depërtimin e të gjitha trajtimeve të tjera
 • Trajton “stresin urban” dhe zvogëlon shenjat e lodhjes
 • Minimizon shenjat qelizore të stresit dhe mungesës së gjumit

55.00

(4 shqyrtime nga klientë)

Koncentrat i pastër nga Ujrat e Akullnajave të Zvicrës
Ndihmon lëkurën tuaj të arrijë pamje ultra të butë dhe rinore

Një spërkatje e përqendruar e lëndëve ushqyese energjike të vendosura në një formulë ultra të sofistikuar – nxit lëkurën për të rritur efektet e të gjitha produkteve të tjera, duke mbajtur nivelet e lagështisë së lëkurës të larta ndërsa adreson shenjat e lodhjes së lëkurës


PAS PASTRIMIT: Ky produkt është trajtimi i parë në ritualin tuaj të kujdesit për lëkurën, ai ka përbërës të përqendruar dhe përgatit lëkurën tuaj për përdorimin e të gjitha produktet e tjera. Rezultati është lëkurë e hidratuar, me shkëlqim dhe pamje më të re


ANTI-PLAKJE: Përqendrim i pastër i Swiss Glacier Water, Swiss Snow Algae, Red Seaweed Extract, Hyaluronic Acid, Alpine Rose Stem cells dhe plant extracts – janë thelbësore për shëndetin e lëkurës dhe shkëlqimin rinor


ZBUT LEHTËSISHT: Acid laktik, ndihmon në rritjen e qarkullimit të qelizave dhe përmirësimin e strukturës së lëkurës


PLUMPING HYDRATION: Rrit menjëherë përmbajtjen natyrale te lagështisë së lëkurës me Red Algae Seaweed Extract dhe Acidin Hialuronik, zbut dhe redukton linjat e imëta dhe rrudhat


MAKSIMIZON PËRFORMANCEN E GJITHA PRODUKTEVE TJERA: lëkura ndjehet shumë e gatshme për të marrë të gjitha trajtimet dhe produktet e tjera në një nivel më të thellë.

Për një shkëlqim natyral:
– aplikoni në mëngjes dhe natë pas pastrimit – për lëkurë me shkëlqim

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates


AQUA (SWISS GLACIER WATER), PROPANEDIOL, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN – RED SEAWEED EXTRACT), BENZOPHENONE-4, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL POLYACRYLATE (VEGETALLY -DERIVED GLYCERIN), PENTADECALACTONE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE ( PLANT BASED PRESERVATIVE), GLUCOSE, TOCOPHERYL ACETATE (VITAMIN E), SODIUM HYALURONATE (HYALURONIC ACID), RETINYL PALMITATE (VITAMIN A), SODIUM HYDROXIDE, BIOSACCHARIDE GUM-1, COENOCHLORIS SIGNIENIS EXTRACT (SWISS SNOW ALGAE), MALTODEXTRIN, LECITHIN, RHODODENDRON FERRUGINEUM LEAF CELL CULTURE EXTRACT (ALPINE ROSE STEM CELLS), ISOMALT, LACTIC ACID, RUSCUS ACULEATUS ROOT EXTRACT (BUTCHER`S BROOM EXTRACT), MIMOSA TENUIFLORA BARK EXTRACT, TOCOPHEROL, CI 42090.

4 shqyrtim për SWISS SNOW ALGAE ESSENCE

 1. Ardita

  Fetyra ime shkelqen me produktet e a.ge.stop

 2. Elda

  Pas larjes vendos kete tonerin te cilin nuk bej dot pa te .
  Mbyll poret dhe i jep lekures elasticites dhe energji .

 3. Hanife

  I jep lekures freski dhe butsi qe ne perdorimin e pare

 4. Fetie

  Ftyra me shkelqen

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart