%title% %sep% %sitename%

ROYAL P5 NECTAR CONCENTRATE

JEP SHKËLQIM– RIKUPERON INTENSIVISHT – HIDRATUES I THELLË – ANTI-RRUDHË

2 OZ / 50ml / Prodhuar në Zvicër / @agestop.ch


LLOJI I LËKURËS: normale, e thatë, shumë e thatë
TEKSTURA: nektar luksoz thellësisht hidratues
PËR LËKURA QË KANË: thatësi, dehidratim, me vija & rrudha, lëkurë e pajete, ton jo i barabartë i lëkurës, lëkurë e varur
SHUMË I MIRË PËR: rikuperim intensiv, për lëkurën e stresuar dhe të devitalizuar
APLIKIMI: aplikojeni para kremit të fytyrës – ditë / natë
E RËNDESISHME: mund të aplikohet rreth zonës së syve – shume i mire para make up – e shkëlqyeshme për klimat e ftohta


PËRFITIMET KRYESORE:

 • Efekt rinovimi i shpejtë dhe i dukshëm
 • Rigjallërimi dhe ndriçimi i thellë
 • Minimizon rrudhat e thella dhe vijat e holla
 • Promovon lëkurë dukshëm më të re
 • Përmirëson funksionin natyror të barrierës së lëkurës
 • Jep hidratim të thellë dhe të vazhdueshem
 • Përshpejton rigjenerimin e indeve qelizore
 • Aktivizon rinovimin qelizor të shtresave të lëkurës
 • Ndihmon lëkurën të rikuperohet nga dëmtimet e shkaktuara nga stili i jetës

85.00

(21 shqyrtime nga klientë)

Royal P5 Nectar Concentrate është një formulë luksoze kundër plakjes që punon për të hidratuar, forcuar dhe mbrojtur llojet e lëkurës normale deri në të thatë.

Fortifikuar me një përzierje të sofistikuar të Swiss Snow Algae, High Alpine Stem Cells of Nunatak®️, a fusion of Golden Collagenine PF, Matrixyl 3000®️ dhe Swiss developed Royal Epigen P5 peptides, te kombinuara me klasikun Bifida Ferment Lysate, Hydrolized Silk, Hyaluronic Acid and Niacinamide – që punojne së bashku me një përzierje të Vitamins C & E

Royal P5 Nectar Concentrate jep hidratim dhe rrezatim të menjëhershëm dhe të vazhdueshëm për një kohë të gjatë, mjaft të fuqishëm për të dhënë rezultate brenda natës. Zgjohuni me lëkurën e hidratuar thellësisht dhe të rinovuar në mëngjes. Rezultatet janë kumulative me përdorimin e vazhdueshëm


Për një shkëlqim dhe hidratim natyral:
– aplikojeni para kremit të fytyrës për shkëlqim të qëndrueshëm + lekurë të hidratuar
Si hap fillestar:
– aplikoni si një hap të fundit në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës para make-up
Për një hidratim dhe shkëlqim maksimal:
– aplikoni pas Essence, ndiqni me një krem për fytyrën 24H dhe maskë gjumi


TIPARET KRYESORE:
Swiss Royal Epigen P5: Frymëzuar nga shkenca epigjenetike, RoyalEpigen P5 është krijuar për të vonuar plakjen e lëkurës.

Të dy stilet e jetës dhe faktorët e mjedisit kanë një ndikim në Epigjenomën e qelizave të lëkurës dhe kështu ndikojnë në vitalitetin e tyre. Ky përbërës revolucionar bazohet në një peptid aktiv biologjikisht që imiton funksionin e Royalactin

Kompleksi Swiss Stem Cell: PhytoCellTec™️ Nunatak®️ bazohet në qelizat burimore nga Saponaria Pumila, një lule e rrallë që mbijetoi epokën e fundit të akullit në Alpe. Gjatë kësaj periudhe të akullnajave, Saponaria Pumila arriti të shpëtojë nga akulli duke lëvizur në majat e rralla malore pa akull që njihen si nunataks.

Pavarësisht se ekspozohej vazhdimisht ndaj temperaturave të ulëta dhe sasive të larta të rrezatimit UV, kjo fabrikë e rrallë zhvilloi strategji unike të adaptimit, mekanizma efektivë të riparimit dhe mbrojtës të përbërësve.

Dhe këto substanca të çmuara tani janë bërë të disponueshme për kujdesin e lëkurës
Kompleksi Dermal Renewal: një kompleks i avancuar anti-plakje që përmban Matrixyl 3000®️ dhe Golden Collagenine PF – provuar klinikisht se rinovon dukshëm lëkurën duke ulur thellësinë e rrudhave dhe duke rritur shkëlqimin

Ingredients

INCI: Pyrus malus extract (Apple fruit extract), Actinidia Chinensis Fruit Exract (Kiwi fruit extract), Glycerin, Propylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Sodium Chloride, Aqua, Tocopheryl Acetate ( vitamin E ), Niacinamide, Sodium Hyaluronate ( Hyaluronic acid ), Acetyl Heptapeptide­9 (and) Colloidal Gold ( Golden Collagenine PF ), Ascorbyl Palmitate (vitamin C), Coenochloris Signiensis Extract ( Swiss Snow Algae ), Maltodextrin, Hydrolized Silk, Lecithin, Pentapeptide­ 48 ( Royal Epigen P5 ), Palmitoyl Tripeptide­1, Palmitoyl Tetrapeptide­7 ( Matrixyl 3000® ), Bifida Ferment Lysate, Isomalt, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Saponaria Pumila Callus Culture Extract (PhytoCellTecTM Nunatak®), Dimethicone, Ciclopentasiloxane, Butyrospermum Parkii ( Shea ) Butter, Citric Acid, CI 19140, Parfum.

21 shqyrtim për ROYAL P5 NECTAR CONCENTRATE

 1. Irisa

  Shpetim per lekuren time te thate

 2. Nina

  Mrekullia ne perdorimin e pare❤️

 3. Lirije

  Është një mrekulli për lëkurë të thatë dhe me shenja

 4. Gresa

  Eshte thjesht mrekulli!!

 5. Ardita

  Per fetyr te that , me shneja perfekt

 6. Sihana

  Është shumë e rëndësishme që të përdorim një hidratues të mirë për fytyrën tonë … Hidratuesi Royal P5 Nectar është magjik, Për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme dhe me shkëlqim, jemi të bekuar që ju kemi juve

 7. Mimoza

  Eshte mrekulli e lekures sa mir qe ekzistoni

 8. Linda

  Nectar.Esht Nje Mrekulli e Vertet Per Nje Fytyr Te Shkelqyer.Jeni Numer 1.

 9. Alberta

  Eshte nje mrekulli per kete pak kohe qe po e perdori.

 10. Egzona

  Royal P5 Nectar ka qene produkti i pare qe kam perdorur nga AgeStop…dhe ishte nje dashuri per lekuren ❤, e sidomos per njollat qe shfaqen pas ekspozimit ne diell gjate stines se veres. Eshte nje mrekulli per lekuren!

 11. Blinera

  I jep lekures hidratim dhe butesi.

 12. Grisilda

  Serumi me i mire ne bote,e dashuroj

 13. Genta

  Nje mrekulli

 14. Tinna

  ❤️❤️

 15. Saviola Davidhi

  Fantastik per lekuren,i jep asaj jete.

 16. Albana Gashi

  Royal P5 Nectar ishte produkti i pare dhe nje
  mrekulli qe i dha fytyres sime nga Agestop
  gate pandemise.Jeni te mrekullueshem pasi Me keni ba me u ndje edhe me e re dhe me nje fytyre te fresket

 17. Olsa

  Jam shume e kenaqur

 18. Anduela

  Edhe pse kam lekure te kombinuar Royal p5 nectar me eshte pershtatur mrekullisht ,sidomos tani ne dimer kur lekura ka tendence tharje. Eshte i mrekullueshem..Nuk di cilin te vecoj me pare nga produktet tuaja.

 19. Bleona

  Esht nje produkt shummm i mir qe i jep nje pamje me rinore fytyres , nje superr shkelqimm , e rigjalleron dhe i jep jet lekures
  Ka efekt te dukshem ne lekur dhe ka arom super super te mir
  Plus ksaj mund ta perdoresht per make up para aplikimit i jep shkelqim dhe butesii nje pamje shkelqyesee

 20. Leonora

  Perfekt per rigjenerim dhe hidratim te lekures

 21. Enxhi

  Jam shume e kenaqur me rezultatet e menjehershme, faleminderit shume per korrektesine.

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart