%title% %sep% %sitename%
Sale!

STEM CELL THERAPY CONCENTRATE

LIFTING – HIDRATUES – ZBUTËS

/ @agestop.ch

LLOJI I LËKURËS: e kombinuar, normale, e thatë
TEKSTURA: serum i pasur me xhel mëndafshi – dukshëm ngritës dhe zbutës për lëkurën
PËR LËKURA QË KANË: lloje të lëkurës të thatë, të varura, pa shkëlqim
SHUMË I MIRË PËR: lëkurën e lodhur të varur që kërkon ngritje të menjëhershme dhe të dukshme
APLIKIMI: aplikoni në mëngjes dhe natën para kremit të fytyrës


E RËNDESISHME:
– mund të përdoret rreth zonës së syve dhe nën make up


PËRFITIMET KRYESORE:

 • Cilësi luksoze hidratuese e xhelit
 • Mbron lëkurën nga stresi oksidativ
 • Rrit në mënyrë të dukshme elasticitetin e lëkurës
 • Rrit butësinë e lëkurës gjatë aplikimit
 • Përmirëson tonin e lëkurës në 3-6 muaj
 • Heqje e menjëhershme dhe e dukshme e kontureve të fytyrës
 • E përsosur për verë dhe klimë të ngrohtë dhe të lagësht

60.00

(4 shqyrtime nga klientë)

SWISS STEM CELL THERAPY CONCENTRATE është një trajtim intensiv që kombinon një përzierje unike të përbërësve që kanë fituar çmime, të përzgjedhur posaçërisht për të ringjallur lëkurën e pajetë që ka nevojë për lagështi dhe për ti dhënë asaj një pamje më të lëmuar dhe më të ngritur.

Çdo përbërës është i testuar klinikisht dhe bashkëpunon për të dhënë rezultate të pashembullta në vetëm 5 ditë.

Ju do të përjetoni një përmirësim të dukshëm në cilësinë e lëkurës, si dhe në shkëlqimin rinor.

Advanced Perfecting Concentrate do të punojë për të lëmuar linjat e thella dhe rrudhat, duke rritur aftësinë e lëkurës për të mbajtur lagështi me kalimin e kohës, duke rezultuar në një pamje të freskët dhe të shkëlqyer.

Qelizat e bimëve të rralla alpine (Nunatak dhe Edelweiss) shpejt do të bëjnë lëkurën tuaj të butë, të rafinuar dhe rrezatuese.
Rezultatet janë më të dukshme me përdorimin e vazhdueshëm.


TIPARET KRYESORE:
Swiss Plant Bio Stem Cell Complex: një përzierje e Swiss Bio Plant Stem Cells të përziera me kujdes për të ndihmuar në përmirësimin e prodhimit të përbërësve të matricës jashtëqelizore të tilla si kolagjeni dhe elastina, duke nxitur rinovimin e lëkurës dhe rritjen e elasticitetit

Kompleksi Essential Peptide: një kompleks gjithëpërfshirës për rigjallërimin e lëkurës bazuar në provuar klinikisht dhe fitues çmimesh: Matrixyl 3000®️, Argereline®️, Intensyl®️ dhe Pentavintin®️, japin rezultate të shpejta dhe të dukshme të përtëritjes

Kompleksi Dermal Renewal: përmban Swiss Award Winning IceAwake™️ dhe Swiss Snow Algae- në sinergji me Red Marine Algae extract, Red Seaweed Extract dhe Vegetable Hyaluronic acid- provuar klinikisht që rinovon dukshëm pamjen e lëkurës duke ulur thellësinë e rrudhave, duke rritur shkëlqim dhe zvogëluar të pamjes së lodhur për një pamje të re të gjallë.


Për rezultatet më të mira:
Vendoseni në fytyrë të pastër pas Essence, dhe para kremit të fytyrës
Ndiqeni me një maskë gjumi.

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates


AQUA (SWISS GLACIER WATER), PROPANDEDIOL, GALACTOARABINAN (LaraCare – PLANT COLLAGEN), 1,2-HEXANEDIOL, GLYCERIN, ACRYLATES/ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, SODIUM HYALURONATE (HYALURONIC ACID), HYDROXYETHYLCELLULOSE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, CHLORPHENESIN, SAPONARIA PUMILA CALLUS CULTURE EXTRACT (PhytoCellTec Nunatak®), ISOMALT, LECITHIN, SACCHARIDE ISOMERATE (PENTAVITIN®), CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, COENOCHLORIS SIGNIENSIS EXTRACT (SWISS SNOW ALGAE), MALTOTEXTRIN, CHONDRUS CRISPUS EXTRACT (RED SEAWEED EXTRACT), LITHOTHAMNION CALCAREUM EXTRACT (RED MARINE ALGAE EXTRACT), PAMITOYL TRIPEPTIDE-5 (SYN®-COLL), PENTYLENE GLYCOL, TAMARINDUS INDICA SEED GUM (Unitamuron H-22 -VEGETABLE HYALURONIC ACID), BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, POLYSORBATE 20, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7 (Matrixyl 3000), ACETYL HEXAPEPTIDE-8 (Argireline®), CAPRYLYL GLYCOL, HYDROLYZED MANIHOT ESCULENTA TUBER EXTRACT (INSTENSYL®), PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LEONTOPODIUM ALPINUM CALLUS CULTURE EXTRACT (EDELWEISS STEM CELLS), XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM LACTATE, MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 60730 (VIOLET 2).

4 shqyrtim për STEM CELL THERAPY CONCENTRATE

 1. Adlije Zymeri

  Mua me pelqen STEM CELL THERAPY Esht nje shklqys ne fytyren time

 2. Egzona

  Stem Cell Therapy me ka bere lekuren si nje bebe, e perdori cdo dite dhe jam e lumtur pafund qe lekura ime tani eshte plot jete dhe fare pak e perdor grimin

 3. Mina

  Eshte prej me te mireve! Zbut lekuren dhe jep nje shkelqim te vecant pas perdorimit verehet menjehere !

 4. Anduela

  Stem Cell therapy eshte mrekulli ! Vleresin maksimal per te gjitha produktet tuaja.Jeni me te miret!

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart