%title% %sep% %sitename%

SWISS LUX GLOW EYE CREAM
(Dorëzimi për 1-2 javë)

NDRICUES – HIDRATUES – RIVITALIZUES

1.1 OZ / 30ml / Prodhuar në Zvicër / @agestop.ch


LLOJI I LËKURËS: e ndjeshme, normale, e thatë, shumë e thatë
TEKSTURA: krem i butë dhe kremoz për sytë – perthithje e shpejtë
PËR LËKURA QË KANË: thatësi, rrathë të errët, vija & rrudha, fryrje të syve
SHUMË I MIRË PËR: përtëritje të thellë dhe rinovim të të gjithë zonës së syve
APLIKIMI: aplikoni rreth zonës së syve – ditë / natë


E RËNDESISHME:
– perfekt nen make up
– i butë për të gjithë zonën e syve
– ringjallerues I thellë gjate natës per zonës së syve


PËRFITIMET KRYESORE:

 • I jep energji zonës se lodhur të syve
 • Ul dukshëm rrudhat
 • Firmon dukshëm të gjithë zonën e syve
 • Redukton rrathët e errët dhe fryrjet
 • Siguron mbrojte të hidratimit
 • Ndihmon në forcimin e funksionit të barrierës së lëkurës
 • Rrit dukshëm rrezatimin rreth zonës së syve
 • Në mënyrë të dukshme rrit elasticitetin e lëkurës rreth zonës së syve

68.00

(9 vlerësime nga klientë)

Kremi Swiss Lux Glow Eye është një krem i fuqishëm për sytë me shumë veprime, kundër rrudhave që jep rezultate të dukshme pas një aplikimi.

Trajtoni çdo shqetësim të syve – nga vijat horizontale të stresit midis vetullave, linjat nën sy, rrudhosjet e qosheve, rrudhat e kapakut, rrathë të errët dhe vija të syve nën sy.

Lëkura lihet e lëmuar, elastike me një shkëlqim me pamje rinore dhe është e hidratuar.

Komplexi Peptide – Ceramide i përgjegjshëm ndaj lëkurës – i pasuruar me Swiss Snow Algae, Alpine Rose Stem Cells, Sea Algae extract, Vitamins C & E – dukshëm ngre, ndriçon dhe zvogëlon rrudhat rreth zonës së syve.

Formula luksoze e teknologjisë së lartë Zvicerane është e butë dhe kremoze – shkrihet shpejt në lëkurë, për një zonë të rigjallëruar, më të fortë dhe më rrezatuese të syve.


Për rezultate maksimale:
– Vendosni një sasi të vogël kremi rreth syve dhe perhapeni butesisht.
– Masazhoni butësisht në lëkurë me majat e gishtave.
– Aplikoni ditën dhe natën.


TIPARET KRYESORE
Stem Cell – Ceramide – Peptide Complex: një përzierje e Swiss Alpine Rose Stem Cells të Zvicrës të përziera me kujdes me Ceramides dhe Peptides për të ndihmuar në rritjen e elasticitetit të lëkurës dhe prodhimin e rrjetit të kolagjenit si dhe të elastinës jetësore rreth zonës delikate të syve.
Dermal Renewal Comple: një kompleks i avancuar anti-moshe që përmban Swiss Award Winning IceAwake™️ dhe Swiss Snow Algae – provuar klinikisht që rinovon dukshëm pamjen e lëkurës duke ulur thellësinë e rrudhave, duke rritur shkëlqimin dhe duke zvogëluar pamjen e lodhur për një pamje të freskët

Ingredients

INCI: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Isononanoate, Glycerin,Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Squalane, Dicaprylyl Carbonate, Propylheptyl Caprylate, Lysine Polypeptide, Potassium Cetyl Phosphate, Rosa Canina Fruit Extract, Palmitoyl Isoleucine VOLUFORM ), Palmitic Acid, Tocopheryl Acetate Vitamin E ), Ethylhexylglycerin, Disodium Adenosine Triphosphate, Ceramide NPPolysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid ( Vitamin C ), Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract ( Alpine Rose Stem Cells ), Sodium Lauroyl Lactylate, Lecithin, Algin ( Sea Algae ), Caprylyl Glycol, Ascorbyl Palmitate, Phytosphingosine, Carbomer, Echinacea Purpurea Extract, Cholesterol, Coenochloris Signiensis Extract ( Swiss Snow Algae ), Maltodextrin, Sussinic Acid ( Ice Awake ), Xanthan Gum, Tripeptide-10 Citrulline, VILASTENE ), Citric Acid, Parfum (Fragrance).

9 vlerësime për SWISS LUX GLOW EYE CREAM
(Dorëzimi për 1-2 javë)

 1. Rovena

  Superrr

 2. Rovena

  Super per lekuren time,

 3. Esmeralda Taçi

  Doja shume ta provoja kete produkt pasi kam shume probleme me rradhet e zinj te syve, rudhat qe kam tek pjesa e syve dhe ne mes te vetullave. Jam 33 vjece dhe ndonjeher me duket vetja si ne 50 vjecare.Kur te mbledh leket do e marr. Nga age stop perdora marine retinol qe ishte nje dashuri mi dha lekures nje vitalitet, me ndihmoi per rrudhat , per aknet per njollat pas akneve

 4. Adlije Zymeri

  Swiss Lux Glow esht nje mrekulli jom 42 vjece po shum pak kom rrudha me ket krem

 5. Fellona

  Esht thjesht fantastik

 6. Leonora

  Eshte nje krem super I mire per rrathet e zi te syve ❤

 7. Olsa

  Mrekulli ne perdorim te pare

 8. Albana Gashi

  Po ashtu nje mrekulli sidomos per mua

 9. Ardita

  Perfekt

Shtoni një vlerësime

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart