%title% %sep% %sitename%

SWISS PROBIOTIC AMINO ACID CLEANSER

PASTRIM I THELLË – DETOKSIM – HIDRATIM

3.38 OZ / 100ml / Prodhuar në Zvicër / @agestop.ch


LLOJI I LËKURËS: e kombinuar, normale, e ndjeshme
TEKSTURA: pastrues ditor me shperlarje
PËR LËKURA QË KANË: yndyre, e mbingarkuar, e thatë, e lodhur
SHUMË I MIRË PËR: perdorim ditor, pastrim i thellë / heqje makijazhi falë shkumës aminoacide ultra të butë, të pasur dhe kremoze


APLIKIMI:
– Masazhojeni mbi fytyrën dhe sytë (mbajini sytë mbyllur)
– Përdoreni çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë – Shpëlajeni tërësisht


E RËNDESISHME: mund të përdoret si një maskë 5 minutëshe


PËRFITIMET KRYESORE:

 • Butësisht heq papastërtitë, yndyrën dhe make-up
 • I përshtatshëm për t’u përdorur çdo ditë (mëngjes dhe darkë)
 • Mund të përdoret si një maskë 5 minutëshe
 • Përmirëson barazinë dhe zhdërvjelltësinë e tonit të lëkurës
 • Pastron thellë zonën e yndyrshme të zonës-T
 • Mbron proteinat e lëkurës nga ndotja ditore
 • Ul skuqjen dhe rrit elasticitetin e lëkurës

35.00

(10 vlerësime nga klientë)

Pastrues luksoz ultra i butë dhe kremoz që butësisht shkrin tërësisht papastërtitë, yndyrën dhe make – up.

Në një hap të vetëm, lëkura do të ndihet krejtësisht e pastër, e ekuilibruar qetësisht dhe e hidratuar butësisht.

E formuluar për të gjitha llojet e lëkurës dhe mjaft i butë për zonën e ndjeshme të syve, pastron thellë poret me aminoacid të butë dhe butësisht kushtëzohet me probiotikë, panthenol dhe ekstrakt plankton.


TIPARET KRYESORE:
KOMPLEKSI AMINO ACID: një përzierje ultra e butë e Amino Acideve për të hequr me kujdes tërësisht të gjithë yndyrën, ndotjen, papastërtinë dhe make-up e përditshëm nga lëkura.

Kompleksi i PROBIOTIKS: ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave të moshës dhe ndihmon në riparimin e lëkurës së stresuar duke stimuluar rinovimin e lëkurës dhe mekanizmat detoksikues – duke e lënë lëkurën tuaj rinore dhe rrezatuese.

Kompleksi PLANKTON: biomasë detare thellësisht qetësuese dhe hidratuese, duke siguruar lëkurën me minerale dhe vitamina thelbësore natyrore.

Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të irrituar.

Ingredients

INCI: AQUA ( WATER ), SODIUM COCOYL GLYCINATE ( NATURAL AMINO ACID ), GLYCERIN, SODIUM CHLORIDE,DECYL GLUCOSIDE, GLYCOL DISTERATE GLYCERYL CAPRYLATE, CITRIC ACID, LAURETH -4, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, LEVULINIC ACID, COCAMIDROPROPYL BETAINE, SCLEROTIUM GUM ( SUGAR-BASED EMULSIFIER ), XANTHAN GUM, PANTHENOL, SACCHARIDE ISOMERATE ( PENTAVITIN ), PLANKTON EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, ALPHAGLUCAN OLIGOSACCHARIDE ( PROBIOTIC ), TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, BUTYLENE GLYCOL, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, PANTOLACTONE, ALTEROMONAS FERMENT EXTRACT ( FERMENTED MARINE BACTERIA ), SODIUM CITRATE, BETA-CAROTENE, TOCOPHEROL, XANTHOPHYLLS, LEHIANTHUS ANNUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINIUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, SODIUM LEVULINATE ( 100% NATURAL PRESERVATIVE) PARFUM (FRAGRANCE )

10 vlerësime për SWISS PROBIOTIC AMINO ACID CLEANSER

 1. Marigona

  Jam nda shume e kenaqur,fytyra ime tani shkelqen.

 2. Kreshnike

  Nje fytyre e paster dhe e bute si mendafshi, e adhuroj

 3. Ardita

  Perfekt smundem pa te

 4. Aida

  Fytyra ime e thate e dashuron

 5. Klodiana

  Superrrr E dashuroj

 6. Erselda

  Lekure e bute dhe e paster

 7. Elda

  Eshte laresi me i mire qe kam perdorur deri me tani dhe me e mira eshte se i pershatshem per cdo lloje lekure , une e kam fytyren me akne dhe ky lares ben magji , largon yndyren dhe paston te gjithe papasterite e fytyres ,
  eshte fillimi i nje lekure te shendetshme .
  Eshte nje mrekulli ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️+

 8. Olsa

  Me pelqen shume
  Fytyre e paster ,e bute dhe e bukur

 9. Fetie

  Super Ska ma i mir

 10. Besjane

  Eshte i pazevendesueshem! Love it!

Shtoni një vlerësime

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shopping Cart