%title% %sep% %sitename%

SWISS SNOW SILK SOUFFLE CLEANSER

PASTRON THELLËSISHT – HIDRATUES – RIGJENERUES

3.38 OZ / 100ml / Prodhuar në Zvicër / @agestop.ch


LLOJI I LËKURËS: normale, e thatë, shumë e thatë
TEKSTURA: krem ​​ultra i butë transformues
PËR LËKURA QË KANË: thatësi, dehidratim, lëkurë e lodhur
SHUMË I MIRË PËR: pastrim ultra të butë dhe heqje e make up për lloje lëkure të ndjeshme, normale, të thatë, shumë të thatë të lëkurës
APLIKIMI: pastrimi ditor dhe heqje e make up
E RËNDESISHME: mund të përdoret për të hequr make up-in e syve
– mund të shpëlahet me ujë ose pambuk
– vjen me 10 pelhura mikronizues të pambukut


PËRFITIMET KRYESORE:

  • Pastrim ultra i butë i tipit spa
  • Butësisht heq make up nga fytyra dhe sytë
  • Rivendos barrieren natyrore të lëkurës
  • E lë lëkurën të butë dhe të hidratuar
  • Ndihmon në zbutjen e vijave të holla
  • Promovon detoksimin natyror të indeve të lëkurës
  • Zvogëlon shenjat e lodhjes, stresit dhe mungesës së gjumit

55.00

(1 shqyrtim nga klient)

Pastrues ultra i butë që shkrin lehtë papastërtitë, yndyren e fytyrës dhe grimin e syve. Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës, përveç asaj të yndyrshme. Është dhe mjaft e butë për zonën e ndjeshme rreth syve.

I mbushur me mëndafsh te hidrolizuar dhe komplekse të arta nga Algat e Borës Zvicerane, Alpine Rose Stem Cells dhe uji nga Swiss Glacier, pastron dhe njëkohesisht hidraton lehtësisht lëkurën duke i dhënë asaj një pamje të pastër dhe të butë.


SI TË PËRDORET:
Aplikoni në lëvizje të butë rrethore në fytyrën tuaj te thatë, masazhoni me kujdes produktin rreth fytyrës tuaj dhe zonën e syve të mbyllur.
Në brendësi të produktit gjenden 10 pëlhura kozmetike pambuku të mikronizuara, të cilat në kontakt me ujë te ngrohtë, marrin përmasat e duhura për të pastruar në mënyrë pothuajse profesionale lekurën tuaj.

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates

Aqua, Caprylic/Capric triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Isododecane (Active Hydrocarbon), Sodium Chloride, Olivine Extract (Oli’’Vîne™️ bio-mineral complex – Peridot stone), Rhododendron Ferrugineum Leaf Cell Culture Extract (Alpine Rose Stem Cells), Crambe Maritima Extract (Marine plant), Leontopodium Alpinum Extract (Edelweiss Extract), Coenochloris Signiensis Extract (Snow Algae Extract), Ethylhexylglycerin, Centella Asiatica Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, d-alpha tocopherol, Niacinamide, L-Ascorbic Acid, Isomalt, Lecithin, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citric Acid, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Butylene Glycol, CI 42090, Dimethicone Crosspolymer, Parfum

1 shqyrtim për SWISS SNOW SILK SOUFFLE CLEANSER

  1. Hanife

    E le fytyren shum te bute dhe te jep nje ndjenj freskie e pastertie

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Shopping Cart