TRAJTIM ZBARDHUES & RIGJENERUES

CHF 144.00 CHF 180.00

1 Vlerësime

Përshkrimi

FOUNDER‘S FAVORITE DUO 

Zbardhim intensiv dhe rikuperim barriere

Stem Cell Plasma Concentrate + Swiss Oxygen Therapy Sleeping Mask 

Kombinimi perfekt per një lëkurë të njëtrajtësuar, rigjallëruar e plot shkëlqim

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anna Rosalie U.

Thank you for these product and fast shipping