SET LËKURË E YNDYRSHME

€242.00 €320.00

Përshkrimi

SWISS SNOW ALGAE ESSENCE
Një infusion i përqëndruar i lëndëve ushqyese energjike të vendosura në një formulë ultra të sofistikuar – nxit lëkurën për të rritur efektet e të gjitha produkteve të tjera, duke mbajtur nivelet e lagështisë së lëkurës të larta ndërsa adreson shenjat e lodhjes së lëkurës.

MARINE RETINOL SOS BALM
MARINE RETINOL SOS BALM është një Swiss SOS Balm i zhvilluar për të ndihmuar në zvogëlimin e skuqjes së lëkurës, trajtimin e Rosacea / akneve, trashjen e matricës dermale, minimizimin e poreve, lëkurës së mavijosur, plagëve pas AKNE dhe kapilarëve të thyer.

SWISS SNOW ALGAE 24H FACE CREAM
Kremi hidrobalancues Swiss Snow Algae 24H është projektuar për të mbushur lëkurën tuaj me një kompleks të sofistikuar të aktiveve zvicerane thellësisht rinovuese të Swiss Actives of Swiss IceAwake, Swiss Snow Algae dhe Swiss Plant Stem Cells të Alpine Rose dhe Goji Berries.

SWISS ALPINE GLOW PEELING SCRUB MASK
Maska Swiss Alpine Glow Peeling Mask është një trajtim i avancuar, por i butë për riteksturimin, shkëlqimin dhe eksfolimin e lëkurës epidermale. Shpejt dhe dukshëm rigjallëron lëkurën e pa jetë.