SET LËKURË E THATË

€231.00 €304.00

Përshkrimi

SWISS SNOW SILK SOUFFLE CLEANSER

Pastrues ultra i butë që shkrin lehtë papastërtitë, yndyren e fytyrës dhe grimin e syve. Formuluar për të gjitha llojet e lëkurës, përveç asaj të yndyrshme. Është dhe mjaft e butë për zonën e ndjeshme rreth syve.

SWISS ROYAL SPF50+

SWISS ROYAL SPF 50+ PERFECT DAY CREAM është një krem ​​i fuqishëm aktiv kundër diellit mbron nga rrezet UVA dhe UVB.Kompleksi ekskluziv zviceran kundër ndotjes: SunActin®️, Vitamina C dhe Peptidi Royal Epigen P5 ndihmojnë në neutralizimin e ndotjes nga radikalet e lira.

24K GOLD LUXURY ELIXIRIUM

Gold snow Oil Elixir është një vaj i mrekullueshem për fytyrë, me flori 24 karat që ushqen menjëherë dhe jep shkëlqim, kujdeset për lëkurën dhe lehtëson përdorimin e produkteve kozmetike.

PEPTIDE MATRIX SLEEPING MASK

Përzierje e fuqishme e komplekseve të peptideve të provuara klinikisht: Vilastine dhe Voluform, në sinergji me kompleksin multi-ceramide SK-INFLUX V, Marine Algae complex, Swiss Plant Stem Cells, Swiss Snow Algae dhe Swiss Ice Awake™️ ndihmojnë për të siguruar ngritje të dukshme dhe të shpejtë efekt me një rritje të fortë të elasticitetit të lëkurës, hidratimit dhe përmirësimit të strukturës pas aplikimit.