VENOM THERAPY CONCENTRATE

CHF 95.00

2 Vlerësime

Përshkrimi

HIDRATUES – ZBARDHUES – PERFEKSIONON LËKURËN- SHKËLQIM I DUKSHËM – RINOVIM I LËKURËS

1.7 OZ / 50ml / Prodhuar në Zvicër


LLOJI I LËKURËS: e kombinuar, normale, me yndyrë
TEKSTURA: serum me strukturë të lehtë – i përsosur për klimat e nxehta
PËR LËKURA QË KANË: thatësi, dehidratim, pigmentim, ton të pabarabartë të lëkurës, mungesa te shkëlqimit, lëkur e pajetë, me rrudha
SHUMË I MIRË PËR: hidratim të menjëhershëm, shkëlqim dhe përsosje e tonit të lëkurës e krijuar për të siguruar një lëkurë të përsosur
APLIKIMI: aplikojeni para kremit të fytyrës – ditë / natë
E RËNDESISHME: – mund të aplikohet rreth zonës së syve – shumë i mirë para make up për të arritur shkëlqim të dukshëm


PËRFITIMET KRYESORE:

  • Rrit dukshëm butësinë e lëkurës
  • Jep shkëlqim të menjëhershëm të fytyrës
  • Përmirson tonin e lëkurës
  • Dukshem zvogëlon vijat e holla dhe rrudhat
  • Lëkurë më e fortë, e shëndetshme dhe më elastike
  • Përmirësim i dukshëm në barazinë e tonit të lëkurës
  • Rrit shkëlqimin pavarësisht nga një mënyrë jetese e vrullshme
  • Ul skuqjen dhe rrit elasticitetin e lëkurës

VENOM THERAPY është një koncentrat luksoz anti-moshë që ndihmon për të përmirsuar tonin e pabarabartë të lëkurës ndërsa forcon, mbush dhe zbut pamjen e vijave të imëta dhe rrudhave.

Përdorimi i përditshëm i këtij produkti do t’ju japë një pamje të skalitur dhe me shkëlqim dhe efekt të qëndrueshëm

Serumi VENOM THERAPY punon për të ndryshuar efektet e plakjes duke inkurajuar prodhimin e kolagjenit natyror dhe elastinës, ndërsa ndihmon butësisht në relaksimin e muskujve të fytyrës me anë të Ekstraktit të Neosome API-TOX®️

Serumi VENOM THERAPY përfshin përqendrim të lartë të Bee Venom Extract, Swiss Royal Epigen P5 Peptide dhe Goji Stem Cell Complex, Vitamin C, Royal Jelly, Niacinamide dhe Swiss Snow Algaee të cilat ndihmojnë për të përmirësuar në mënyrë dramatike strukturën dhe qëndrueshmërinë e lëkurës, uljen e poreve, vijat e holla, rrudhat , pigmentimit dhe dëmtimit nga dielli


TIPARET KRYESORE:
– Neosome API-TOX®️ Bee Venom Extract
– Swiss Royal Epigen P5 Peptide
– Goji Stem Cell Complex
– Vitamin C, Royal Jelly, Niacinamide
– Swiss Snow Algae

Ingredients

Ingredients-Formulated without: Parabens, Sulfates, Phthalates


INCI: AQUA (WATER), Caprylic/Capric Triglyceride, XANTHAN GUM , SQUALANE, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, MALTODEXTRIN, SACCHARIDE HYDROLYSATE, NIACINAMIDE, ALANINE, Lycium Barbarum Callus Culture Extract, ( PhytoCellTec™ Goji ), MAGNESIUM ASPARTATE, PROPANEDIOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ( Swiss Snow Algae ) COENOCHLORIS SIGNIENSIS EXTRACT, Panthenol, LECITHIN, CREATINE, Neosome API-TOX® BEE VENOM, TOCOPHEROL, Royal Jelly, GLYCINE, ( Royal Epigen P5 ) Pentapeptide-48, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tetrahexyldecyl Ascorbate ( Vitamin C ), Armeniaca ( Apricot ) Kernel Oil, Ethylhexylglycerin, Phospholipids, PHENOXYETHANOL, ISOMALT, Parfum (Fragrance), DEHYDROACETIC ACID, CI 14700,

Customer Reviews

Based on 2 reviews
50%
(1)
50%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Anna Rosalie U.
This is the second time that I've used VENOM THERAPY CONCENTRATE

Nothing so far has helped my skin as well as this pure magic ❤️ I had high hopes and it did not disappoint! Highly recommend, worth every penny!

L
Linn
Venom Therapy

It helped my skin to look smooth and good.